Paracetamol Hasco 500mg tabletki x 30 szt.

Kod produktu: 43426
Ocena: 0

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy do stosowania w m.in. bólach głowy, gardła, zębów, migrenie bólach stawowych i mięśniowych czy przy bolesnym miesiączkowaniu.

Producent: HASCO LEK
Cena: 5,16 zł 5.16
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

30 szt.

Skład

1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną Paracetamol (Paracetamolum) 500mg i substancje pomocnicze.

Wskazania

  • Bóle głowy,
  • Bóle gardła,
  • Bóle zębów,
  • Migreny,
  • Bolesne miesiączkowanie,
  • Bóle kostne, stawowe i mięśniowe,
  • W przeziębianiach i stanach grypopodobnych

Sposób użycia

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie częściej niż co 4 godziny oraz nie więcej niż 8 tabletek na dobę.
  • Dzieci w wieku 6-12 lat: 1/2 - 1 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie częściej niż co 4 godziny oraz nie więcej niż do 4 tabletek na dobę.

Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować leku regularnie dłużej niż przez 3 dni.

Ostrzeżenia

Nie stosować jednocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. Nie stosować jeśli pacjent ma uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w przypadku niewydolności wątroby lub wirusowego zapalenia wątroby. Nie stosować w przypadku niewydolności nerek. Nie stosować w przypadku choroby alkoholowej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl