Paranit Senstive lotion 150 ml

Kod produktu: 29659
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat likwiduje 100% wesz głowowych i gnid już po jednej aplikacji

Producent: OMEGA PHARMA
Cena: 37,71 zł 37.71
quantity szt.

Opis

Postać

Lioton

Opakowanie

150 ml

Działanie

Preparat o podwójnym działaniu z Oxyphthirine zabija wszy głowowe i unieszkodliwia je na wszystkich etapach życia pasożyta. Oxyphthirine przyczepia się w specyficzny sposób do otworów oddechowych wszy i gnid, aby pozbawić ich powietrza i w konsekwencji wysuszyć. Dodatkowo przenika do wnętrza jaj, aby zatrzymać ich rozwój.Nie zawiera środków owadobójczych, wesz głowowa nie może uodpornić się na składniki produktu. Idealnie nadaje się do długich i bardzo gęstych włosów. Delikatny dla skóry i włosów. Nietłusty. Bezzapachowy. Nie zawiera olejków eterycznych. Nie zawiera alkoholu.

Wskazania

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci od 6. miesiąca życia.

Sposób stosowania

1 butelka wystarcza dla jednej osoby z bardzo długimi włosami lub dla 2 osób z krótkimi włosami.Należy okryć ramiona dziecka ręcznikiem , następnie rozprowadzić preparat na suchych włosach, zwracając szczególną uwagę na okolice za uszami i powyżej karku. Wmasować preparat we włosy od nasady aż po końce. Pozostawić preparat na włosach przez noc ( co najmniej 8 godzin). Jest to konieczne dla zapewnienia skutecznego działania. Następnego dnia rano należy umyć włosy normalnym szamponem i przeczesać włosy dołączonym grzebieniem przeciw wszom, aby usunąć martwe wszy i gnidy.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl