Pasta do zębów SENSODYNE Odbudowa i Ochrona 75ml

Kod produktu: 26986
Ocena: 0

Pasta z fluorkiem do zębów wrażliwych

Producent: GLAXOSMITHKLINE
Cena: 21,68 zł 21.68
quantity szt.

Opis

Postać

Pasta

Opakowanie

Tuba 75 ml

Skład

Glycerin, PEG-8, Silica, Calcium Sodium Phosphosilicate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Aroma, Titanium Dioxide, Carbomer, Potassium Acesulfame, Limonene

Działanie

Pasta, która odbudowuje wrażliwe zęby. Nowa pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona zawiera NovaMin - unikalną, przełomową technologię początkowo opracowaną do regeneracji tkanki kostnej, a obecnie wykorzystywaną w różnorodnych, profesjonalnych produktach stomatologicznych. Ten związek wapnia pomaga w odbudowie wrażliwych miejsc zębów, wykorzystując do tego celu takie same składniki jak te, z których zbudowane są zęby. NovaMin aktywuje się w kontakcie ze śliną i uwalnia jony wapnia i fosforu – naturalne składniki budulcowe zębów. Tworzą one trwałą, mineralną warstwę ochronną na powierzchni odsłoniętej zębiny i wewnątrz otwartych kanalików zębinowych.

Warstwa ta zaczyna tworzyć się już od pierwszego szczotkowania i utwardza się w trakcie regularnego stosowania pasty, dzięki czemu zapobiega bólowi wywołanemu nadwrażliwością w przyszłości. Pasta Sensodyne Odbudowa i Ochrona stosowana regularnie nie tylko odbudowuje, ale także zapewnia długotrwałą ochronę wrażliwych miejsc zębów. * Buduje warstwę ochronną na odsłoniętej zębinie i wewnątrz kanalików zębowych. Badania kliniczne potwierdzają, że stosowana dwa razy dziennie pasa przynosi ulgę w bólu wrażliwych zębów.

Wskazania

Do wrażliwych zębów.

Sposób użycia

Szczotkować zęby 2 razy dziennie, używając ok. 2 cm pasty. Zakręć tubę po każdym użyciu, w celu zabezpieczenia pasty przed zawilgoceniem.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl