Plaster URGO Szybkie gojenie ran plaster 8 szt.

Kod produktu: 35095
Ocena: 0

Kompres hydrokoloidalny absorbuje wydzielinę z rany, przyśpiesza gojenie, łagodzi ból

Producent: URGO
Cena: 16,63 zł 16.63
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster

Opakowanie

1 op. 8 plastrów Opakowanie zawiera 2 rozmiary opatrunków: 5 małych opatrunków wymiarach: 20 x 74mm, 3 duże opatrunki o wymiarach: 40 x 72mm.

Działanie

Opatrunek posiada wodoodporną warstwę ochronną. Dostosowuje się do kształtu ciała. Posiada hydrokoloidy kompres, który absorbuje wydzielinę z rany tworząc biały żel. Przyspiesza gojenie się ran i łagodzi ból. Po naklejeniu może pozostać na ranie kilka dni nie powodując bólu.

Wskazania

Nie krwawiące rany, rany powierzchniowe

Sposób użycia

Należy zatamować krwawienie uciskając ranę suchą, sterylna gazą. Następnie należy oczyścić ranę roztworem środka antyseptycznego, który nie zawiera alkoholu i ją przepłukać. Po czym należy starannie osuszyć ranę i jej okolice. Plastry należy ogrzać w dłoniach. Nałożyć opatrunek unikając dotykania palcami warstwy klejącej. Następnie należy wygładzić brzegi plastra. Nie należy usuwać plastra - odpadnie sam. Jednakże, nie zaleca się używania plastra przez więcej niż 3 dni.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl