[x]
[x]

Plastry rozgrzewające ACTIVPLAST x1szt.

Kod produktu: 39946
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Plaster perforowany z kapsaicyną. Stosowany jest w celu miejscowego rozgrzewania okolic: krzyżowo-lędźwiowych, karku, pleców i kolan.

Producent: MEDICA
Cena: 3,50 zł 3.50
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster rozgrzewający

Opakowanie

Plaster 1 szt.

Skład

Składnik podstawowy - Kapsaicyna zawarta w oleistym wyciągu z rodzaju Capsicum (Lac.),

Pozostałe składniki: Glyceryl Rosin ester, Polyisopren, Zinc Oxide, Capsicum oleoresin, Camphor, Polybutene, Methyl Salycylate, Lanolin alcohol, Paraffinum Liquidum, Menthol, Thymol, BHT, CI Pigment Red 166 CI 20730

Wskazania

Do użytku zewnętrznego. Rozgrzewanie miejscowe w okolicach: krzyżowo-lędźwiowych, karku, pleców i kolan

Przechowywanie

Przechowywać z dala od światła, w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci.

Sposób użycia

Upewnić się, że skóra jest czysta, sucha i odtłuszczona. Bezpośrednio przed użyciem ostrożnie rozerwać saszetkę z plastrem, wyjąć plaster. Zdjąć taśmę zabezpieczającą część klejącą plastra i niezwłocznie przykleić plaster na skórę.

Plaster można utrzymać na skórze do 48 godzin. Podczas stosowania należy kontrolować stan skóry. W przypadku stwierdzenia podrażnienia , opuchnięcia, zaczerwienienia skóry, należy natychmiast zdjąć plaster, przerwać stosowanie. Plaster należy pozostawić przez dłuższy czas na skórze, może powodować podrażnienia.

Ostrzeżenia

Nie stosować na skórę chorą, podrażnioną, popękaną, uszkodzoną, po urazie lub podczas kąpieli. Nie stosować również na skórę z wylewami podskórnymi lub obrzękami. Nie przykładać dodatkowego ucisku lub opaski dociskającej plaster oraz jednocześnie z poduszkami elektrycznymi, ogrzewającymi.

Plastra nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Po kontakcie plastra z oczami lub błona śluzową, natychmiast przemyć wodą miejsce kontaktu. Nie pozostawiać na skórze dłużej niż dwa dni. Nie należy stosować plastra w tym samym miejscu przed upływem 24 godzin po usunięciu. Zachować ostrożność w przypadku skóry wrażliwej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl