SCHOLL Velvet Smooth Wet & Dry wymienne głowice drobnoziarniste 1 op. 2 szt.(R)

Kod produktu: 35492
Ocena: 0

Wymienne głowice obrotowe do urządzenia Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp.

Producent: SCHOLL
Cena: 68,44 zł 68.44
quantity szt.

Opis

Postać

Drobnoziarniste głowice do pilnika stóp

Opakowanie

W skład zestawu wchodzą: - 2 wymienne głowice obrotowe.

Opis

2 wymienne głowice obrotowe do urządzenia Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp. Wymienne Głowice Obrotowe Micralumina, dzięki zawartym mikrogranulkom, dokładnie usuwają obszary twardej skóry stóp.SCHOLL Velvet Smooth drobnoziarniste głowice obrotowe Wet&Dry można stosować zarówno na sucho jak i na mokro. W efekcie stopy stają się miękkie i przyjemne w dotyku.

Wskazania

Do elektronicznego pilnka Scholl

Wymiana głowicy obrotowej: kiedy głowica obrotowa stanie się mniej skuteczna, wymień ją. 1. Upewnij się, ze urządzenie jest wyłączone. 2. Zdejmij głowicę z urządzenia naciskając przycisk zwalniający z boku i delikatnie odciągając ją w kierunku od urządzenia. 3. Nałóż nową głowicę na maszynkę, wpierw dociskając zaciski z obu stron głowicy obrotowej, a następnie nałóż głowicę na urządzenie. 4. Sprawdź czy głowica obrotowa jest dobrze przymocowana do urządzenia prze użyciem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl