SIGVARIS podkolanówki  ULCER 1 op

SIGVARIS podkolanówki ULCER 1 op

Kod produktu: 5353
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Komplet podkolanówek do terapii owrzodzeń żylnych podudzi

Cena: 132,00 zł 132.00
quantity szt.

Opis

Postać

Podkolanówki przeciwżylakowe

Opakowanie

Komplet 3 podkolanówek

Działanie

Zaleca się stosowanie tego kompletu wyłącznie w ramach terapii uciskowej w przypadku owrzodzeń żylnych – jako alternatywnej metody leczenia w stosunku do bandażowania. Kompletny wyrób to ucisk równy III klasie kompresji (35-45 mmHg).Specjalistyczny komplet 3 podkolanówek, który składa się z pary podkolanówek spodnich i podkolanówki na bazie gumy naturalnej w 2 klasie ucisku (seria 503). Leczenie medycznymi wyrobami o zmiennym ucisku – takimi, jak Sigvaris ULCER jest wygodniejsze, ponieważ można stosować je samodzielnie w domu.Komplet można zakładać bezpośrednio na opatrunek, bez obaw o jego przesuwanie lub obluzowanie w trakcie dnia.

Opis zestawu

  • Unikalne połączenie podkolanówek na bazie włókien bawełnianych i gumy naturalnej sprawia, że wyroby wkłada się dużo łatwiej. Dzięki unikalnej technice tkania nowych podkolanówek spodnich uzyskano zgrabną, dobrze układającą się piętę. Podkolanówki spodnie tkane innowacyjną techniką dają śliską powierzchnię na podudziu. Wysokiej jakości bawełna użyta w tej części podkolanówki tkana jest w taki sposób, żeby zapewnić stykanie się wyłącznie surowca bawełnianego ze skórą. Anatomicznie dostosowana do wymiarów kończyn: podkolanówka spodnia jest dostępna we wszystkich rozmiarach.
  • Wyroby na bazie gumy naturalnej są obecnie łatwiejsze niż kiedykolwiek do zakładania i zdejmowania, głównie dzięki ich zdolności do gładkiego poślizgu i niskiej przyczepności do materiału podkolanówek spodnich.
  • Użycie naturalnych surowców podczas produkcji Sigvaris ULCER X (odpowiednio w kolejności: bawełna i guma naturalna) sprawia, że podkolanówki są wyjątkowo wygodne w noszeniu.
  • SIGVARIS na bazie gumy naturalnej składa się z podwójnie krytej naturalnej gumy dając unikalną stabilność ucisku.
  • Skuteczna, stopniowana i kontrolowana kompresja tam, gdzie jest wymagana o ucisku równym III klasie (mocny ucisk): prawidłowa kompresja w każdym miejscu kończyny.

Komplet jest dostępny w rozmiarach: małe, średnie, duże, w długościach: krótkie i długie. Podkolanówki spodnie mają palce zamknięte, podkolanówka wierzchnia – palce otwarte. Kolor beżowy. Podkolanówka spodnia jest dostępna we wszystkich rozmiarach również jako oddzielny produkt. Długość podkolanówek- krótkie i długie.

Wskazania

Terapia owrzodzeń żylnych podudzi.

Sposób stosowania

Wyroby uciskowe Sigvaris muszą być dopasowywane przy kończynach wolnych od obrzęku u pacjentów w pozycji stojącej. Ciężar ciała powinien być oparty na kończynie, która ma być mierzona. W przypadku Sigvaris ULCER należy mierzyć kończynę, która jest poddawana leczeniu. Pomiarów dokonujemy rano.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl