SOPELEK - aspirator wydzieliny 1 szt

Kod produktu: 9765
Ocena: 0

Aspirator wydzieliny

Cena: 15,90 zł 15.90
quantity szt.

Opis

Postać:

Aspirator

Opakowanie:

1 sztuka (aparat + 3 jednorazowe końcówki)

Działanie:

SOPELEK został zaprojektowany tak, by w najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób usunąć zalegającą wydzielinę, utrudniającą niemowlakowi swobodne oddychanie. Stosowanie SOPELKA w każdym przypadku niedrożności noska malucha pozwala na uniknięcie infekcji. Szybko, dokładnie i głęboko oczyszcza przegrodę nosową. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej końcówce nie podrażnia błony śluzowej noska, - łatwy w obsłudze. Wygodny w użyciu.

Wskazania:

Dla niemowląt do odciągania kataru.

Sposób użycia:

Jednorazową końcówkę do nosa nakładamy na zakończony ustnikiem cylinder główny aspiratora. Wsuwamy końcówkę do jednego otworu nosowego niemowlaka i delikatnie, powoli, z jednakowa siłą wciągamy powietrze przez ustnik. Tą samą czynność powtarzamy w drugim otworze nosowym. Następnie zdejmujemy zanieczyszczoną końcówkę aspiratora oraz wyjmujemy i wyrzucamy zanieczyszczony filtr. Jeżeli oddychanie niemowlaka jest bardzo utrudnione, można wkropić uprzednio do każdej dziurki w nosie 3-4 krople roztworu izotonicznego. Przed każdorazowym stosowaniem, w celu utrzymania maksymalnej higieny, należy aspirator odkażać poprzez krótkotrwałe działanie gorącej wody (ok.9- st. C, max. 15 sekund).

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 miesiąca życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl