Sinulan Forte Allergy spray do nosa 15 ml

Kod produktu: 41843
Ocena: 0

Spray do nosa zapobiegający i łagodzący objawy alergii.

Producent: WALMARK
Cena: 33,37 zł 33.37
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol

Opakowanie

Pojemnik 15ml

Skład

Ksyloglukan, metylosulfonylometan, sorbinian potasu, wersenian disodowy, kwas borny, wodorotlenek sodu i roztwór soli fizjologicznej.

Działanie

Wyrób medyczny Sinulan FORTE Allergy tworzy barierę ochronną nad błoną śluzową ograniczając jej kontakt z alergenami i patogenami, dzięki czemu zapobiega lub minimalizuje rozwój objawów nieżytu nosa oraz zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Ochronne działanie preparatu wynika głownie z obecności ksyloglukanu, polimeru pochodzenia naturalnego, wykazującego zdolność do ochrony błony śluzowej i redukcji nadmiernego wydzielania płynów, takich jak śluz.

Sinulan FORTE Allergy pomaga łagodzić objawy alergii na pyłki, roztocza lub zwierzęta domowe, zapewniając barierę dla alergenów przenoszonych drogą powietrzną.

Wskazania

Łagodzenie objawów alergii.

Sposób użycia

Sinulan FORTE Allergy należy zawsze stosować zgodnie z instrukcją. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub nieustąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Zaleca się 1-2 aplikacje do każdego otworu nosowego 3-4 razy dziennie. Regularne stosowanie jest zalecane w przypadku wystąpienia pierwszych objawów oraz w przypadku utrzymującego się nieżytu nosa. W zależności od stopnia nasilenia objawów dawkowanie może być zwiększone.

  • Nos wydmuchać delikatnie, aby oczyścić otwory nosowe.
  • Wstrząsnąć butelką i zdjąć nasadkę ochronną.
  • Butelkę trzymać tak, aby palce wskazujący i środkowy znajdowały się po jej obu stronach, a kciuk pod dnem butelki. Nachylić lekko głowę do przodu i zablokować jeden z otworów nosowych, delikatnie przyciskając palcem płatek nosa.
  • Wprowadzić aplikator do otworu nosowego i przycisnąć dysze rozpylającą raz lub dwa razy.
  • Wprowadzić aplikator do drugiego otworu nosowego i powtórzyć procedurę powyżej.
  • Nałożyć nasadkę na butelkę.

Ostrzeżenia

Preparat nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na ksyloglukan lub jakikolwiek inny składnik produktu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast zaprzestać stosowania preparatu. W celu zapewnienia higieny każda butelka powinna być używana wyłącznie przez jedną osobę.

Nie należy stosować dłużej niż 6 tygodni od daty otwarcia. Nie należy używać w przypadku, gdy produkt jest uszkodzony. Sinulan FORTE Allergy nie zawiera takich składników farmakologicznych jak leki przeciwhistaminowe czy sterydy. W przypadku konieczności innego środka farmakologicznego, Sinulan FORTE Allergy można podawać równocześnie z nim.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl