Solbaby AROMA plastry z olejkami eterycznymi x 5 szt.

Kod produktu: 34020
Ocena: 0

Plastry z olejkami eterycznymi przyklejane na ubranie. Uwalniają kojący zapach, który pomaga dziecku w oddychaniu i wspomagają spokojny sen. Przeznaczony dla dzieci od 18. miesiąca życia.

Producent: POLSKI LEK
Cena: 16,90 zł 16.90
quantity szt.

Opis

Postać

Plastry

Opakowanie

5 szt.

Skład

Każdy plaster zawiera 130mg kompozycji 8 olejków eterycznych: eukaliptusowego, miętowego, sosnowego, cytrynowego, pomarańczowego, rozmarynowego, anyżowego, goździkowego.

Działanie

Plastry SOLbaby AROMA zawierają kompozycję 8 olejków eterycznych:

  • eukaliptusowego
  • rozmarynowego
  • miętowego
  • sosnowego
  • cytrynowego
  • pomarańczowego
  • anyżowego
  • goździkowego

Plastry niwelują dyskomfort występujący przy zatkanym nosie oraz ułatwiają oddychanie. Olejki eteryczne obecne w produkcie wspomagają spokojny sen. Substancje aktywne uwalniane są powoli, działając nawet do 8 godzin.

Wskazania

Wspomaganie oddychania u dzieci od 18. miesiąca życia, eliminacja dyskomfortu przy zatkanym nosie i wspieranie spokojnego snu.

Sposób użycia

Saszetkę otworzyć. Odkleić folię ochronną z plastra i przykleić go na suche ubranie na wysokości klatki piersiowej, w bezpiecznej odległości od twarzy.

Przechowywanie

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 30°C. Chronić przed wilgocią. Trzymać z dala od źródeł ciepła i nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Trzymać z dala od ognia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia

Do użytku jednorazowego. Nie używać bezpośrednio na skórę. Nie należy stosować u dzieci poniżej 18. miesiąca życia. Nie stosować u dzieci z astmą lub nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. Unikać kontaktu ze śluzówką, oczami, nosem, jamą ustną, ranami otwartymi oraz skórą. Nie spożywać. Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku podrażnienia skóry skonsultować się z lekarzem. Przy konsultacji z lekarzem pokazać opakowanie produktu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl