Strepsils INTENSIVE Tabletki do ssania 24szt

Kod produktu: 18665
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa miejscowo na ból gardła

Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Cena: 21,91 zł 21.91
quantity szt.

Opis

Producent:

RECKITT BENCKISER HEALTHCARE

Postać leku:

Tabletki do ssania

Opakowanie:

24 tabletki do ssania

Skład:

Flurbiprofen 8,75 mg oraz substancje pomocnicze: syrop sacharozowy, syrop glukozowy, makrogol 300, potasu wodorotlenek, aromat cytrynowy, kiwomentol, miód

Działanie:

Strepsils Intensive działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Ma unikalny skład – to jedyny lek na ból gardła z flurbiprofenem. Strepsils Intensive przynosi ulgę w bólu gardła już po 15 minutach.

Wskazania:

Krótkotrwałe objawowe leczenie bólu gardła. Dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

Przeciwwskazania:

Pacjenci z nadwrażliwością na flurbiprofen, kwas acetylosalicylowy, inne niesterydowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub którąkolwiek substancję pomocniczą, z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w wywiadzie, perforacją lub krwawieniem, również tymi następującymi po zastosowaniu innych NLPZ, przyjmujący inne u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci nieżytu błony śluzowej nosa, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, w III trymestrze ciąży, z ciężką niewydolnością serca. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie:

Jedną tabletkę do ssania można stosować co 3 do 6 godzin w razie potrzeby. Tabletki należy ssać powoli, aby zapewnić optymalne działanie produktu leczniczego. Maksymalna dawka wynosi 5 tabletek w ciągu doby. Zaleca się stosowanie produktu leczniczego nie dłużej niż przez trzy dni.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać pasta

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl