TEARS NATURALE II krople do oczu 15ml

Kod produktu: 9782
Ocena: 0

Nawilżające krople do oczu

Producent: ALCON
Cena: 20,15 zł 20.15
quantity szt.

Opis

Postać

Krople

Opakowanie

Buteleczka 10ml

Skład

1 ml roztworu zawiera: substancje czynne: 3 mg hypromelozy i 1 mg dekstranu 70, substancje momocnicze: polidronium chlorek, boraks, sodu chlorek, potasu chlorek, sodu wodorotlenek i/lub kwas solny do uzyskania odpowiedniego pH, wodę oczyszczoną.

Działanie

Krople nie zawierają środków konserwujących, polecane dla alergików. Preparat stosuje się jako środek zastępujący łzy w chorobach przebiegających z suchością oka, takich jak suche zapalenie rogówki i spojówki, zespół Sjögrena oraz w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości występujących w tych chorobach. Preparat jest wskazany do doraźnego zmniejszania pieczenia i podrażnienia wynikającego z suchości oka, jako środek chroniący przed podrażnieniami i służący do doraźnego zmniejszania uczucia dyskomfortu związanego z niezbyt silnym podrażnieniem oka lub narażeniem na działanie słońca i wiatru.

Wskazania

Preparat stosuje się jako środek zastępujący łzy w chorobach przebiegających z suchością oka, takich jak suche zapalenie rogówki i spojówki.

Sposób stosowania

1-2 krople zapuszczone do worka spojówkowego tak często, jak wymaga tego ustąpienie podrażnienia.Preparat zachowuje trwałość przez 1 miesiąc od pierwszego otwarcia.

Działania niepożądane

W pojedynczych przypadkach preparat może powodować miejscowe podrażnienie. Rzadko występują miejscowe reakcje nadwrażliwości. Preparatu nie należy stosować jednocześnie z innymi kroplami do oczu i innymi lekami.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl