Test Helicobacter płytkowy 1 szt. HYDREX

Kod produktu: 26422
Ocena: 0

Domowy test do wykrywania zakażenia bakterią Helicobacter pylori

Producent: HYDREX
Cena: 14,88 zł 14.88
quantity szt.

Opis

Postać

Test

Opakowanie

1 sztuka

Skład

Opakowanie zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania: 1 aluminiowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się:

  • 1 płytka testowa, 1 plastikowa pipetka i 1 środek pochłaniający wilgoć
  • 1 pojemnik z zakraplaczem zawierający diluent
  • 1 sterylny lancet do nakłucia palca
  • 1 płatek odkażający do dezynfekcji opuszki palca
  • 1 instrukcja wykonania testu.

Działanie

Bakteria helicobacter pylori jest najczęstszą przyczyną wrzodów żołądka, aby sprawdzić czy jesteśmy nią zarażeni wykonujemy test. Helicobacter Test (Wrzody i nowotwory żołądka) test umożliwiający wykrycie przeciwciał Helicobacter pylori. Helicobacter Test jest testem skriningowym (przesiewowym). Test wykonuje się z krwi z pobranej z palca nanoszonej pipetką na płytkę testową. Test wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają sił w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori.

Wynik testu odczytuje się w postaci barwnych prążków w czasie 15 minut. Ponieważ w większości przypadków zakażenie bakterią H. pylori nie daje objawów, każdy powinien regularnie, najlepiej raz do roku, badać się w ramach profilaktyki. Helicobacter Test wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu. W celu postawienia ostatecznej diagnozy i podjęcia ewentualnego leczenia, należy zwrócić się do lekarza.

Wskazania

Do wykrywania zakażenia bakterią Helicobacter pylori.

Sposób użycia

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl