Test ciążowy Evidence-10 ultraczuły 1szt.

Kod produktu: 36635
Ocena: 0

Test ciążowy strumieniowy, ultraczuły

Producent: Nowe produkty
Cena: 15,90 zł 15.90
quantity szt.

Opis

Postać

Test ciążowy strumieniowy

Opakowanie

1 test, 1 saszetka z pochłaniaczem wilgoci, 1 ulotka z instrukcją.

Działanie

Test EVIDENCE-10 wykrywa stężenie hormonu Gonadotropiny kosmówkowej (hCG) w moczu na poziomie 10mIU/mL – stanowi to wczesny biochemiczny sygnał obecności zarodka.Test ciążowy strumieniowy do użytku domowego. Wyrób medyczny do samokontroli. Nie wymaga zbierania moczu. Wykrywa ciążę. Ultraczuły. Dokładność laboratoryjna 99,%. Jszybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania hCG - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test. Wykonanie badania testem jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 5 minut.

Wskazania

Test ciążowy, do samokontroli.

Sposób użycia

Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny, ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG. Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyjmij test strumieniowy i zapoznaj się z jego budową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl