Test na kiłę (syfilis) SYPH-CHECK-1 zestaw

Kod produktu: 36279
Ocena: 3.92593

Test na kiłę SYPH-CHECK można przeprowadzić samodzielnie w domu. Pozwala on na wykrycie przeciwciał przeciwko krętkom Treponema pallidum w krwi pełnej. Ponieważ kiła ma negatywny wpływ na działanie wielu narządów w organizmie, poleca się profilaktyczne wykonywanie testu. Na badanie powinny zdecydować się osoby, które miały wielu partnerów seksualnych, a także kobiety w ciąży.

Producent: VEDALAB
Cena: 46,90 zł 46.90
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Test na kiłę

Opakowanie

1 ZESTAW

Skład zestawu

nakłuwacz, płytka testowa, pipeta, diuent do rozcieńczania próbki krwi

Działanie

Przeprowadzenie testu na kiłę SYPH-Check-1 jest łatwe i szybkie – zajmuje 10 min. Ponieważ można wykonać go samodzielnie w domu, pozwala na zachowanie pełnej dyskrecji. Jego przeprowadzenie polecane jest profilaktycznie, gdyż kiła może przez wiele lat pozostawać w fazie utajnienia. Skutki tej choroby dotykają natomiast cały organizm, w tym np. nerki, wątrobę czy nawet serce. Kiła działa negatywnie również na mięśnie i stawy. Wywołuje też choroby układu nerwowego, a w perspektywie długofalowej prowadzi do zaburzeń psychicznych. Co więcej, syfilis może przyczynić się również do ślepoty. Szkodliwe bakterie są w stanie dostać się do krwiobiegu zarówno przez uszkodzoną skórę, jak i nieuszkodzone błony śluzowe.

Wskazania

Ponieważ kiła przenoszona jest najczęściej drogą płciową, test na syfilis poleca się wykonywać osobom, które często zmieniają partnerów seksualnych – kił ą można się zarazić również podczas oralnego kontaktu seksualnego.

Wskazania dotyczą także kobiet w ciąży –  zakażenie może być przeniesione z matki na dziecko zarówno w życiu płodowym, jak i podczas porodu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl