Thealoz Duo Gel UD 0,4 minimsy 30 szt.

Kod produktu: 32822
Ocena: 0

Żel łagodzi objawy suchego oka, działa osmoregulacyjnie

Cena: 49,11 zł 49.11
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

1op. 30 minimsów po 0,4g

Skład

Trehaloza - 3g/100g. Hialuronian sodu - 0,15 g/100g. Karbomer - 0,25 g/100g. Sorbitol, wodorotlenek sodu, woda do wstrzykiwań do 100 g.

Działanie

THEALOZ DUO GEL jest jałowym, nie zawierającym środków konserwujących, hypotonicznym, płynnym żelem o neutralnym pH, czyli takim samym jak pH powierzchni oka, i sprzyja długotrwałemu nawilżeniu powierzchni oka. Głównymi składnikami preparatu są trehaloza, występująca w organizmach wielu roślin i zwierząt, hialuronian sodu, występujący naturalnie w oku, oraz karbomer (Carbopol 974P), który pozwala na przedłużone utrzymywanie się preparatu na powierzchni oka. Nie zawiera środków konserwujących, co pozwala uniknąć podrażnienia i reakcji alergicznych, które mogą wystąpić podczas stosowania preparatów zawierających konserwanty. Stosowanie produktów bez środków konserwujących zalecane jest w przypadku wrażliwych oczu lub kiedy stosuje się krople do oczu przez długi czas.

Wskazania

Preparat stosuje się w przypadku zarówno umiarkowanych, jak i ciężkich objawów suchego oka, takich jak dyskomfort, pieczenie lub podrażnienie oka. Objawy te mogą być spowodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, dym, zanieczyszczenia, pył, słoneczna lub mroźna pogoda, suche powietrze, klimatyzacja, podróże samolotem lub długotrwała praca przed monitorem komputerowym.

Sposób użycia

1 kropla do każdego oka, od 1 do 4 razy dziennie. Ostatnią w ciągu dnia dawkę żelu najlepiej zakroplić w wieczorem, bezpośrednio przed położeniem się spać.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl