VITA-MINER Prenatal tabletki 60 szt

Kod produktu: 20932
Ocena: 0

Zestaw witamin i minerałów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Producent: AFLOFARM
Cena: 21,04 zł 21.04
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie:

60 tabletek

Działanie:

Wzmacnia organizm karmiącej matki. Uzupełnia niedobory witamin i składników mineralnych w diecie. Wspomaga prawidłowy rozwój płodu. Vitaminer Prenatal suplement diety to kompleksowy zestaw 20 witamin i składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego przebiegu ciąży i rozwoju płodu. Właściwie dobrane składniki preparatu zapewniają podstawową suplementację witaminowo-mineralną codziennej diety. Składniki suplementu diety Vita-miner Prenatal wpływają na prawidłowy rozwój dziecka i funkcjonowanie całego organizmu. Zwiększona dawka kwasu foliowego w preparacie, jest niezbędna do regulacji różnorodnych procesów metabolicznych. Uczestniczy w syntezie związków purynowych, pirymidynowych i niektórych aminokwasów, bierze udział w procesie podziału komórkowego, wzmacnia laktację oraz pomaga chronić przed niedokrwistością. Niedobór kwasu foliowego u kobiet przed rozpoczęciem i w czasie ciąży może prowadzić do powstawania wad wrodzonych cewy nerwowej u ich potomstwa. Kwas foliowy jest niezbędnym czynnikiem wzrostu i rozwoju, a także wpływa na prawidłową funkcję układu nerwowego, przewodu pokarmowego i narządów płciowych.

Wskazania:

Dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu, łączenie z innymi preparatami zawierającymi witaminę A i/lub D, niewydolność nerek i wątroby, zaburzenia przemiany żelaza w organizmie.

Dawkowanie:

Przyjmować 1 tabletkę dziennie w czasie posiłku, popijając wodą. Zaleca się przyjmowanie preparatu w ciągu dwóch miesięcy przed planowaną ciążą oraz przez cały okres ciąży i karmienia piersią.

Dane techniczne

Ostrzeżenia można stosować w ciąży i podczas karmienia
Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl