VITAgyn C globulki dopochwowe 10 szt.

Kod produktu: 18430
Ocena: 4 (Ilość ocen: 0)

Wspomagające odbudowę naturalnej flory bakteryjnej, Vitagyn C globulki dopochwowe korzystnie wpływają na natychmiastowe przywrócenie prawidłowego pH w pochwie (3,8-4,4). Hamują wzrost chorobotwórczych mikroorganizmów odpowiedzialnych za bakteryjne zakażenia pochwy, a także stwarzają niekorzystne warunki dla kolonizacji bakteryjnej spowodowanej przez pałeczki okrężnicy, zapobiegając nawrotom infekcji układu moczowego.

Producent: FARMA DERMA
Cena: 20,87 zł 20.87
quantity szt.

Opis

Proponowane przez sklep internetowy Apteka w Sieci Vitagyn C globulki dopochwowe są pomocne w odbudowie naturalnej flory bakteryjnej pochwy, wspomagając zapobieganie oraz leczenie bakteryjnych i grzybiczych infekcji pochwowych. Preparat jest bezwonny, nie pozostawia tłustej powierzchni i nie plami bielizny. 

Postać:

globulki

Opakowanie zawiera:

10 sztuk globulek

Skład:

Palmitynian askorbylu, maltodekstryny, glicerydy półsyntetyczne, izopropyl paraben, izobutyl paraben, butyl paraben, BHT.

Działanie:

Globulki Vitagyn C przywracają i utrzymują fizjologiczny odczyn pochwy, stwarzają niekorzystne środowisko dla kolonizacji bakteryjnej spowodowanej przez pałeczki okrężnicy, neutralizują czynniki decydujące o zjadliwości rzęsistka pochwowego oraz ograniczają rozprzestrzenianie drożdżaków Candida w nabłonku pochwy. 

Wskazania:

W nawracających infekcjach w obrębie układu moczowo-płciowego, gdy występują upławy i stany zapalne pochwy, osłonowo w trakcie antybiotykoterapii lub terapii hormonalnej, przy uczęszczaniu na basen, podczas częstych podróży, przy przemęczeniu i stresie, przy dolegliwościach towarzyszących cukrzycy.  

Sposób użycia:

Stosować 1 globulkę wieczorem przez 10 dni lub według wskazań lekarskich. W celu utrzymania efektów kuracji zaleca się aplikację 1 globulki dwa razy w tygodniu przez okres minimum 12 tygodni. Globulkę wyjąć z blistra i włożyć głęboko do pochwy.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć tylko dla kobiet
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki dopochwowe

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl