VITIS Whitening Płyn do płukania jamy ustnej, wybielający zęby 500ml

Kod produktu: 40580
Ocena: 0

Płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony do codziennego stosowania. Skutecznie i w bezpieczny sposób wybiela zęby i zapobiega ich nadwrażliwości.

Producent: DENTAID
Cena: 30,00 zł 30.00
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn do płukania jamy ustnej (smak miętowy)

Opakowanie

Butelka 500ml

Działanie

Płyn VITIS Whitening zawiera wyjątkową bezalkoholową formułę, która skutecznie wybiela zęby, przywraca im naturalną biel i połysk, jednocześnie nie uszkadzając szkliwa i zapobiegając nadwrażliwości zębów.

Bezpieczne i skuteczne wybielanie zębów wynika z połączonego działania 4 składników aktywnych:

  • Poliwinylopirolidon (PVP) - usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa zębów i zapobiega ich powstawaniu
  • Potrójny system fosforanów (pirofosforan tetrapotasu; tripolifosforan sodu; heksametafosforan sodu) - zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego, usuwa płytkę bakteryjną, plamy i przebarwienia z powierzchni szkliwa
  • Nanocząsteczki Hydroksyapatytu 0,0125% - stanowią integralną część zęba i mają właściwości łączenia się i wnikania w powierzchnię szkliwa.
  • Monoflorofosforan sodu 226ppm - chroni i remineralizuje szkliwo

Płyn VITIS Whiteningusuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa zapobiegając ich ponownemu osadzaniu, przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego usuwając płytkę bakteryjną, zapobiega próchnicy poprzez remineralizację szkliwa oraz naprawia i rozjaśnia powierzchnię szkliwa.

Wskazania

Bezpieczne wybielanie zębów (szczególnie z przebarwieniami zewnętrznymi- po kawie, herbacie, tytoniu itp.), zapobiega nadwrażliwości zębów, kontynuacja wybielania zębów po zabiegu wybielania u stomatologa, po profesjonalnym oczyszczeniu zębów, aby podtrzymać efekt po higienizacji stomatologicznej

Sposób użycia

Jamę ustną płukać 15 ml nierozcieńczonego płynu przez 30 sekund co najmniej 2 razy dziennie lub po każdym szczotkowaniu. Nie zaleca się płukania jamy ustnej wodą, jedzenia oraz picia przez pół godziny po zastosowaniu płynu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl