Zdrovit Litorsal tabletki musujące 24 szt

Kod produktu: 14699
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat pomaga uzupełniać niedobory płynów i składników mineralnych

Producent: ZDROVIT
Cena: 10,90 zł 10.90
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki musujące o smaku cytrynowo-miętowym

Opakowanie:

24 tabletki musujące

Skład:

Kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, glukoza, sorbitol, wodorowęglan potasu, witamina C, aromaty, cyklaminian sodu, aspartam, acesulfam K, ryboflawiny-5-fosforan

Działanie:

Litorsal to nowy preparat w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowo – miętowym, który szybko i skutecznie gasi pragnienie. Co więcej pomaga uzupełniać niedobory płynów i składników mineralnych, a dzięki temu zachować równowagę wodno – elektrolitową organizmu. Po rozpuszczeniu tabletki powstaje specjalistyczny płyn nawadniający, składający się z kluczowych dla zdrowia składników: sodu (podstawowego elektrolitu regulującego dystrybucję wody w organizmie), potasu (regulującego ciśnienie osmotyczne organizmu) i glukozy (niezbędnej dla prawidłowej pracy serca i mózgu), Odpowiednio dobrany skład preparatu pozwala na szybkie uzupełnienie straty płynów w organizmie. Litorsal pomaga więc w zachowaniu równowagi wodno – elektrolitowej organizmu, a przez to utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Wskazania:

W celu uzupełniania strat płynów i składników mineralnych, powstałych w wyniku pocenia się w upalne dni, podczas wysiłku fizycznego, lub z innych przyczyn. Dla młodzieży i osób dorosłych.

Przeciwwskazania:

Nie zaleca się stosowania przez chorych na cukrzycę.

Dawkowanie:

Tabletkę musującą rozpuścić w 200 ml wody. Pić do ugaszenia pragnienia niezależnie od posiłku. Zaleca się maksymalnie 5 tabletek dziennie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki musujace

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl