Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy 9ml APTEO

Kod produktu: 40329
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Zestaw do usuwania kleszczy ze zmniejszeniem ryzyka zarażeniem chorobą odkleszczową (np. boreliozą, kleszczowym zapaleniem mózgu, babeszjozą). Wyrób medyczny działa poprzez zamrożenie pasożyta, co ułatwia jego usunięcie.

Cena: 12,99 zł 12.99
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol

Opakowanie

Buteleczka 9ml, pęseta

Skład

1,1,1,2-Tetrafluoroethane, Phenyl Trimethicone

Dzialanie

Zestaw do bezpiecznego usuwania kleszczy APTEO CARE jest wyrobem medycznym przeznaczonym do usuwania kleszczy z ciała człowieka przez ich całkowite zamrożenie. Stosowanie zestawu może przyczynić się do ograniczenia ryzyka przenoszenia chorób odkleszczowych występujących u ludzi, m.in. boreliozy, kleszczowego zapalenia mózgu, babeszjozy, wywoływanych przez ukąszenie pasożyta.

Wskazania

Usuwanie kleszczy z ograniczeniem ryzyka zarażeniem chorobą odkleszczową

Sposób użycia

  • Przyłożyć wylot rurki do kleszcza, a następnie mocno nacisnąć główkę aplikatora. Po naciśnięciu, rozpylona zostaje dawka gazu potrzebna do zamrożenia pasożyta. Jeżeli kleszcz wciąż się rusza, nacisnąć ponownie główkę aplikatora, rozpylając kolejną dawkę gazu. Nie stosować więcej niż 3 dawek gazu!
  • Zamrożonego kleszcza chwycić pęsetą, a następnie wyciągnąć zdecydowanym ruchem ku górze. Sprawdzić czy w miejscu ukłucia nie pozostały fragmenty ciała kleszcza.
  • Po zabiegu zdezynfekować miejsce ukąszenia i pęsetę.
  • Umyć ręce bieżącą wodą.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać ilości trzech dawek. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od miejsca zapłonu, iskrzenia, gorących powierzchni, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem. Nie przekłuwać ani spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl