Postać
Plastry aromatyczne
Opakowanie
5 szt.
Opis
Plastry aromatyczne AMOLowe zawiera starannie dobrane olejki eteryczne: z mięty, lawendy, cynamonu i goździków, tworzących charakterystyczną, świeżą mieszankę zapachową. Po naklejeniu na ubranie plastry stopniowo uwalniają mieszankę olejków eterycznych, które pomagają redukować niedrożność nosa i ułatwiają swobodne oddychanie.
Sposób użycia
1. Plaster wyjąć z opakowania.
2. Usunąć przezroczystą folię.
3. Plaster nałożyć na ubranie (np. na piżamę) w odległości min. 30 cm do twarzy. Nie stosować bezpośrednio na skórę. U małych dzieci nakleić plaster z dala od twarzy oraz poza zasięgiem ich rączek.
4. Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się używanie jednego plastra przez 8 godzin, po czym usunąć go z ubrania.
Ostrzeżenia
Produkt działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Przeczytać etykietę przed użyciem. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć obficie wodą. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można to łatwo zrobić. Należy pozbyć się zawartości w miejscu selektywnej zbiórki odpadów. Produkt dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia.
Nie stosować produktu, jeśli występuje uczulenie na jakikolwiek składnik produktu. Unikać produktu w przypadku występowania padaczki czy astmy. Skontaktować się z lekarzem, jeśli jest się w ciąży, karmi się piersią, lub gdy nastąpiło połknięcie produktu lub podrażnienie skóry. Przechowywać z dala od źródła ciepła. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie zbliżać produktu do ust i nozdrzy.
Skład
Olejki eteryczne z lawendy wąskolistnej, cytryny zwyczajnej, limonki, paczuli, palczatki cytronelowej, mięty zielonej, goździkowca, bylicy davana, cynamonowca cejlońskiego. Zawiera naturalne substancje pochodzące z w/w olejków eterycznych: cyneol, eugenol, limonen, cytronelol, octan linalilu, geraniol - mogą wywołać reakcje alergiczne.
Adres producenta
Orifarm Healthcare A/S
Energivej 15
5260 Odense S
Dania
Podmiot odpowiedzialny
Orifarm Healthcare Sp. z o.o.
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
Polska
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą