Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła wybielająca 1 op.

Kod produktu: 28408
Ocena: 0

System wybielający zęby w 10 dni - efekt wybielenia o 5 odcieni

Producent: VITAPRODUKT
Cena: 90,13 zł 90.13
quantity szt.

Opis

Postać:

Żel

Opakowanie:

1 sztuka (w opakowaniu znajdują się: 2 aplikatory + 1 zapasowy, żel inicjujący - tuba 65 ml, żel aktywujący - pojemnik 8 ml, żel wybielający - tuba 65 ml, etui, wskaźnik skali bieli zębów)

Skład:

Żel inicjujący nr 1: Aqua, sorbitol, glycerin, silica, cellulose gum, sodium citrate, sodium lauryl sulfate, eucalyptus globulus leaf oil, potassium nitrate, sodium saccharin, menthol, sodium fluoride, xanthan gum, peppermint oil, glucose oxidase, methylparaben, CI 42090

Żel aktywujący nr 2: Aqua, sodium chloride, xanthan gum, methylparaben

Żel wybielający nr 3: Aqua, carbomer, sodium hydroxide, citric acid, carbamide peroxide, glucose oxidase, methylparaben, peppermint oil

Zawartość zestawu: 1 tuba (nr.1) z żelem inicjującym 65ml. 1 pojemnik (nr.2) z żelem aktywującym 8ml. 1 tuba (nr.3) z żelem wybielającym 65ml. 3 aplikatory na zęby (nakładki). 1 wskaźnik skali bieli. 1 etui na aplikatory. 1 instrukcja kuracji.

Działanie:

SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI to nowa propozycja z serii biała perła znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.

  • Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów.
  • 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji SZSTEMEM seria biała perła oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła oparte są o wybielanie enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.
  • GŁÓWNE CECHY: biała perła SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI jest oparty na 3-fazowej formule wybielającej wynikającej ze stosowania trzech żeli. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Wybielanie jest oparte o formułę enzymatyczną wspartą innymi aktywnymi składnikami. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.
  • Biała perła System Wybielający 10 dni działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy wyleczyć zęby (ubytki, próchnica) i stany zapalne dziąseł (przekrwienia). Żele wybielają zęby naturalne i nie mają wpływu na plomby i korony.

Wskazania:

Do wybielania zębów.

Uwaga

BIAŁA PERŁA 10 DNI System Wybielający działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy wyleczyć zęby (ubytki, próchnica) i stany zapalne dziąseł (przekrwienia). Żele wybielają zęby naturalne i nie mają wpływu na plomby i korony.

Sposób użycia:

Pierwsza faza to dokładnie umycie zębów szczoteczką przy pomocy żelu inicjującego (nr.1). Mycie powinna trwać 2 minuty.Druga faza to nałożenie pędzelkiem żelu aktywującego (nr.2) na zęby. Trzecia faza to założenie uformowanych aplikatorów z żelem wybielającym (nr.3) na zęby. Aplikacja powinna trwać przez 5-10 minut. Pełna informacja o prowadzeniu kuracji znajduje się w ulotce załączonej do opakowania.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl