Corega Tabs Bio Formuła 1tabletka rozpuszczalna

Kod produktu: 1518
Ocena: 0

Tabletki rozpuszczalne do higieny i czyszczenia protez zębowych.

Producent: GLAXOSMITHKLINE
Cena: 0,40 zł 0.40
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki do czyszczenia protez

Opakowanie

1 tabletka

Skład

Sodium bicarbonate, citric acid, potassium caroate, sodium carbonate, sodium carbonate peroxide, taed (tetra acetyl ethylene diamine), sodium benzoate, peg-180, sodium lauryl sulfoacetate, pvp/va copolymer, aroma, ci 4090, ci 73015, ci 19140.

Działanie

Preparat służy do codziennej higieny i czyszczenia protez zębowych.Skutecznie czyści nawet najbardziej niedostępne miejsca protezy, działa antybakteryjnie, ochrania dziąsła przed infekcją, zapobiega przykremu zapachowi z ust, pozostawia uczucie świeżości i czystości. Zabija 99,9% bakterii, które są główną przyczyną nieświeżego oddechu, usuwa osad oraz przebarwienia odświeża protezę. Można stosować do protez całkowitych jak częsciowych.Pomagają również chronić protezę przed przebarwieniami z kawy czy herbaty. Dzięki delikatnej formule czyszczą bez rysowania powierzchni.

Wskazania

Czyszczenie protez zębowych, osad, bakterie, przebarwienia, przykry zapach.

Sposób użycia

Tabletkę rozpuszcza się w szklance ciepłej wody, następnie należy włożyć do niej protezę tak, by była całkowicie zanurzona. Pozostawić przez 15 minut. (Można też przechowywać protezę w ten sposób przez całą noc.). Po wyjaciu dokładnie opłukać.

Przeciwwskazania:

Tabletek COREGA TABS nie należy spożywać ani wkładać do jamy ustnej. Roztworu COREGA nie należy połykać ani stosować do płukania jamy ustnej. Unikać kontaktu tabletek z oczami i jamą ustną. Nie stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Działania niepożądane:

Szkodliwy w przypadku połknięcia. Działa drażniąco na oczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki musujace

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl