Duozinal syrop 150 ml

Kod produktu: 32801
Ocena: 0 (Ilość ocen: 3)

Prepara łagodzi objawy alergii

Producent: AFLOFARM
Cena: 11,08 zł 11.08
quantity szt.

Opis

Postać

Syrop

Opakowanie

Butelka 150 ml

Skład

5 ml syropu zawiera: 2,5 mg dichlorowodorku cetyryzyny, 58 mg jonów wapnia w postaci wapnia chlorku dwuwodnego.

Działanie

Syrop o działaniu przeciwalergicznym. Polecany w łagodzenieu objawów dotyczących nosa i oczu związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (takich jak kichanie, świąd nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie i swędzenie oczu, łzawienie), oraz łagodzeniu objawów przewlekłej idiopatycznej pokrzywki (takich jak świąd, pokrzywka, zaczerwienienie skóry).

Wskazania

Polecany dla dzieci od 2 roku życia, młodzieży i dorosłych w leczeniu objawów alergii: kichanie, świąd nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaczerwienienie i swędzenie oczu, łzawienie oczu. Zaczerwienienie skóry, pokrzywka.

Sposób użycia

Dorośli i młodzież >12 lat: 20 ml syropu raz na dobę. Dzieci 6-12 lat: 10 ml syropu 2 razy na dobę. Dzieci 2-6 lat: 5 ml syropu 2 razy na dobę. Preparat należy przyjmować godzinę przed posiłkiem, popijając dużą ilością płynu; nie zaleca się popijania napojami mlecznymi.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na cetyryzynę, chlorek wapnia lub którąkolwiek substancję pomocniczą, hydroksyzynę lub pochodne piperazyny. Podwyższone stężenie wapnia we krwi (hiperkalcemia, np. u pacjentów z hiperwitaminozą D, nadczynnością przytarczyc, sarkoidozą, chorobami nowotworowymi dającymi przerzuty do kości, np. plasmocytoma), hiperkalciuria galaktozemia.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać syrop

Opinie o produkcie (3)

28 lutego 2021

Ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie środków antyalergicznych Duozinal jest dla mnie najlepszy. Dziala skutecznie na katar i łzawienie oczu. Obowiązkowo na wiosnę i lato. Efekt jest już pierwszego dnia od przyjęcia, aczkolwiek aby utrzymać efekt trzeba go przyjmować regularnie. Wtedy rezultat jest najlepszy. Polecam dla wszystkich alergików, również z uwagi na cenę, która wysoka nie jest.

18 kwietnia 2021

Jestem w trakcie drugiego już opakowania jestem zadowolona z działania. Dobry skład, nie ma niepotrzebnych dodatkowych skłaników. Już od pierwszego użycia działa skutecznie na alergię na kurz i pyłki. Poza tym wygodny syrop, a nie tabletki, nie ma konieczności popijania. Nie powoduje senności.

29 maja 2021

Najlepszy syrop na alergię dla mojego dziecka. Doskonały w sytuacji, w której pojawia się jakaś alergia skórna. Smak jest w porzadku, nie mam problemów z podaniem go dziecku.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl