KeratoStill krople do oczu 10ml

Kod produktu: 12034
Ocena: 0

Nawilżające, powlekające, łagodzące krople do oczu

Cena: 20,91 zł 20.91
quantity szt.

Opis

Producent:

BRUSCHETTINI S.R.I.

Postać:

Krople

Opakowanie:

Buteleczka z zakraplaczem 10 ml

Skład:

Hydroksypropylometyloceluloza 0,3%, dekspantenol, wersenian disodowy, dwuzasadowy fosforan sodu, zasadowy fosforan potasu, woda oczyszczana, środek konserwujący cetrymid 0,01%

Działanie:

KeratoStill jest jałowym roztworem hydroksymetylopropylocelulozy o stężeniu 0,3%. Stosowanie preparatu ogranicza objawy związane z obciążeniem narządu wzroku, usuwa objawy suchego oka i lekkiego podrażnienia związanego z warunkami otoczenia (klimatyzacja, pył, kurz, nasłonecznienie, znużenie, długa praca przed monitorem komputerowym). Właściwości fizykochemiczne preparatu KeratoStill, jest doskonale przejrzysty i rozpuszczalny w wodzie w dowolnych proporcjach, nie powoduje wytrącania się nierozpuszczalnych osadów z solami metali lub związkami organicznymi które mogą występować w płynie łzowym, odczyn preparatu zapewnia doskonałą zgodność z tkankami oka i płynem łzowym, co sprawia że jest doskonale tolerowany.Odczyn preparatu zapewnia doskonałą zgodność z tkankami oka i płynem łzowym, co sprawia że jest doskonale tolerowany.

Wskazania:

Do nawilżania, powlekania, łagodzenia i wspomagania regeneracji nabłonka rogówki.

Ostrzeżenia:

Nie stosować na soczewki kontaktowe. Po wkropleniu preparatu należy odczekać co najmniej 15 minut przed ponownym założeniem soczewki. Nie dotykać końcówki zakraplacza. Nie stosować do oka wykazującego objawy infekcji. Nie stosować równocześnie z innymi preparatami podawanymi do oczu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Nie stosować dłużej niż 30 dni po otwarciu opakowania.Jest doskonale przejrzysty i rozpuszczalny w wodzie w dowolnych proporcjach.

Sposób użycia:

Wkraplać 1-2 krople preparatu KeratoStill do worka spojówkowego po odchyleniu dolnej powieki, ściskając lekko butelkę. W przypadku konieczności preparat można stosować częściej niż raz na dobę.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl