Pelavo Gardło Spray 30 ml

Kod produktu: 40993
Ocena: 0

Spray Pealavo zapewnia ochronę i nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Produkt łagodzi także objawy kaszlu i chrypki.

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 26,82 zł 26.82
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Pojemnik z dozownikiem 30ml

Skład

Woda demineralizowana, ksylitol, porost islandzki, wyciąg z malwy, wyciąg z lipy, hialuronian sodu, aromat cytrynowy, chlorek benzalkoniowy, wersenian dwusodowy, gliceryna.

Działanie

Wyrób medyczny Pelavo Gardło Spray stosuje się w celu odpowiedniej ochrony i nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej oraz gardła. Wyrób powlekając i nawilżając błony śluzowe jamy ustnej i gardła, łagodzi odczucie suchości, pieczenia, bólu gardła, zwłaszcza w czasie przełykania. Łagodzi również objawy suchego kaszlu i chrypki.

Działanie Pelavo Gardło Spray:

Powleka błonę śluzową jamy ustnej i gardła, tworząc mukoadhezyjny film ochronny:

  • Intensywnie nawilża*
  • Łagodzi objawy bólu i pieczenia gardła
  • Łagodzi objawy suchego kaszlu i chrypki

* dotyczy hialuronianu sodu zawartego w Pelavo Gardło Spray

Wskazania

Ochrona i nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Ból gardła, szczególnie w czasie przełykania, uczucie suchości, pieczenia. Łagodzenie objawów suchego kaszlu i chrypki.

Sposób użycia

Wyrób do stosowania doustnego. Wstrząsnąć przed użyciem.

  • Dzieci powyżej 1. roku życia: rozpylić 1-2 dawki sprayu na tylną ścianę gardła po posiłku kilka razy dziennie. Wyrób medyczny powinien być stosowany pod kontrolą osoby dorosłej.
  • Dorośli: rozpylić 2-3 dawki sprayu na tylną ścianę gardła po posiłku kilka razy dziennie

Ostrzeżenia

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę. W celu zachowania właściwości wyrobu nie należy manipulować aplikatorem.Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania bezpośredniego.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl