Terpichol Plus kapsułki miękkie 60szt.

Kod produktu: 36329
Ocena: 3.33333

Preparat reguluje pracę wątroby i zaburzenia dróg żółciowych

Producent: HERBAPOL WROCŁAW
Cena: 11,31 zł 11.31
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki miękkie

Opakowanie

1 op. 60 kapsułek

Skład

Olej z ostropestu plamistego, żelatyna wieprzowa, mentol, glicerol, alfa-pinen, olejek eteryczny z kminku zwyczajnego, menton, kamfen, cyneol.

1 kapsułka zawiera: mentholum (Mentol) 30,0mg, α-Pinenum (α-Pinen) 16,1mg, menthonum (Menton) 5,6mg, Borneolum (Borneol) 4,7mg, Camphenum (Kamfen) 4,7mg, Cineolum (Cyneol) 1,9mg, olejek eteryczny z ostropestu plamistego 50mg, olejek eteryczny z kminku zwyczajnego 10mg.

Działanie

Składniki preparatu wspierają pracę wątroby, przyczyniają się do prawidłowej produkcji żółci.Terpichol Plus to kompzycja naturalnych terpenów wzbogacona olejem z ostropestu plamistego i olejkiem eterycznym z kminku zwyczaujnego.Ostropest wspiera pracę wątroby i pomaga chronić jej komórki. Przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci.Wspiera fizjologiczną zdolność wątroby do eliminacji szkodliwych substancji z organizmu. Kminek działa korzystnie na pracę przewodu pokarmowego. Przyczynia się do prawidłowego wydzielania soków trawiennych.

Wskazania

Kamica pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, zaburzenia czynności wątroby, stany skurczowe dróg żółciowych i kolka żółciowa.

Sposób użycia

Doustnie. 2 razy dziennie, 1 kapsułka.

Przeciwwskazania

Nie powinien być stosowany przez pacjentów z nadwrażliwością na wymienione substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników leku (w szczególności pochodne kwasu parahydroksybenzoesowego) oraz w ostrym stanie zapalnym dróg żółciowych, przy uszkodzeniu lub marskości wątroby, w chorobie zapalnej i niewydolności.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl